Birlikte Film İzleme Sitesi Arayanlar İçin En İyi 15 Liste

Aşağıdaki liste, tüm görüntüleme ihtiyaçlarınız için size en iyi ücretsiz film sitelerini sağlayacaktır. En iyi ücretsiz film siteleri Tubi, AZMovies, Crackle, 123Movies, Peacock TV, SolarMovie, YouTube ve bu listede bulunan diğer birçok sitedir. Ücretsiz film izlemenin tonlarca yolu vardır ve bu gönderi en popüler akış web sitelerinden bazılarını içerir.

En İyi Ücretsiz Film Web Siteleri

Bu makalenin yazıldığı tarih itibariyle, aşağıda listelenen tüm web siteleri şu anda çalışır ve kullanıma hazırdır. Bu liste her zaman ücretsiz film izlemenin en iyi yollarıyla güncellenir, böylece her zaman en iyi seçenekleri bilirsiniz. Resmi bağlantılar da dahil olmak üzere her ücretsiz akış sitesi hakkında daha fazla bilgi için bu hızlı listenin altında okumaya devam edin.

Film İzleme Sitesi
Film İzleme Sitesi
 1. AZMovies: AZMovies, bu listede yer alan popüler, uzun süredir devam eden bir akış web sitesidir.
 2. Tubi: Tubi, abonelik gerektirmeyen ücretsiz film ve TV şovları akışı için çok popüler bir web sitesi haline geldi.
 3. SolarMovie: SolarMovie, tonlarca yüksek kaliteli bağlantı sağlayan köklü bir film ve TV Şovu sitesidir.
 4. Crackle: Sony Crackle, kapsamlı bir Filmler, TV Şovları ve orijinal programlar listesi sunan popüler bir akış sitesidir.
 5. 123Movies: 123Movies, bu listedeki en popüler, uzun süredir devam eden film sitelerinden biridir.
 6. Peacock TV: Peacock TV, ücretsiz planıyla bile aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç ücretsiz film, TV şovu ve canlı kanal sunar.
 7. Cineb: Cineb, kablo kesiciler arasında hızla popülerlik kazanan sahneye daha yeni bir akış web sitesi olarak ücretsiz film web siteleri listemize giriyor.
 8. YouTube: Birçok YouTube kullanıcısı, YouTube’un çeşitli türler arasından seçim yapabileceğiniz binlerce ücretsiz film sağladığını bilmiyor.
 9. MyFlixer: Yalnızca izlenebilecek filmler değil, MyFlixer’da akışı tamamen ücretsiz olan tonlarca TV Şovu başlığı da vardır.
 10. Freevee (eski adıyla IMDb TV): Freevee, Amazon’dan Filmler ve TV Şovları dahil olmak üzere ücretsiz içerik sağlayan bir akış web sitesi/uygulamasıdır.
 11. FMovies: Akış siteleri söz konusu olduğunda FMovies bir başka büyük favoridir. Bu site en yeni Filmleri ve TV Şovlarını çeşitli video kalitesinde sunar.
 12. Vumoo: Vumoo, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve film ve dizi izlemek için harika bir web sitesidir.
 13. Plex: İster inanın ister inanmayın, Plex Media Server artık internete bağlı herhangi bir cihazda ücretsiz filmler, TV şovları ve canlı tv sağlıyor.
 14. MoviesJoy: MoviesJoy web sitesi kullanışlı bir arama işlevi sağlar ve ayrıca trend olan Filmler ve TV Şovları içerir.
 15. Pluto TV: Canlı TV teklifleriyle daha iyi tanınan Pluto TV, çeşitli kategorilerde binlerce ücretsiz isteğe bağlı filme sahiptir.
Önerilen İçerik :   Tüy Dökmeyen Kedi Cinsleri Nelerdir?

YORUMLAR