Bütçenize Dost Uçak Bileti Sunan Acente Tezfly

Seyahat sektörü için çalışan Tezfly bütçeye dost uçak biletleri sunuyor. Bu sayede uçak yolculuğu planlayan kişilerin daha az ücret ödemelerine yardımcı oluyor. Seyahat planı yapan kişiler rota belirleyerek uygun olan uçak biletlerini kolayca bulabiliyorlar.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Tezfly Anlaşmalı Havayolları

Tezfly acentesi uçak yolculukları için 800 üzerinde havayolu şirketi ile çalışıyor. Böylelikle siteyi kullanan kişilerin iş birliği içinde olunan bu şirketlere ait biletlere sahip olmaları sağlanıyor.

Acentenin uçak bileti sağladığı anlaşmalı havayolu şirketlerinden birkaçının isimleri şöyle oluyor;

  • Anadolujet
  • Pegasus
  • Corendon
  • THY
  • Onur Air
  • SunEkpress

Yolculuklarında corendon uçak bileti kullanmak isteyenler site üzerinden havayolu seçimi yaparak biletlerine kolayca ulaşabiliyorlar. Bilet satın alma işlemini tamamlayarak seyahat için gerekli olan uçak biletini uygun zamanda kullanabiliyorlar.

Tezfly Uçak Bileti Bulma

Tezfliy aracılığı ile onur air, pegasus ve sunexpress uçak bileti bulma kolay şekilde yapılabiliyor. Bilet bulmak nereden, nereye, gidiş, dönüş ve tümü seçeneklerinin doldurulması gerekiyor. Gerekli bilgiler girildikten sonra Ara butonuna basılarak bilet araması yapılıyor.

Arama sonucunda belirlenen rota üzerine çalışan hava yolları ve uygun biletler listeleniyor. Böylelikle bilet seçimi yapılarak ödeme aşamasına geçiliyor. Ödeme aşamasında bilet için yolcu bilgileri de giriliyor. Bu sayede biletin uçuşta kullanılabilir hale gelmesi sağlanıyor.

Tezfly Uçak Bileti Kampanyaları

Tezfly üzerinde seyahat planlayan kişilerin yararlanabilecekleri uçak bileti kampanyalarına yer veriliyor. Bu kampanyalar sayesinde daha uygun fiyatlarla yolculuk yapma imkanına kavuşuluyor. Kampanyalar hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarında geçerli oluyor. Uçak bileti için kampanyalardan yararlanmak isteyenlerin uygun rotayı seçerek kendilerine sunulacak özel teklifleri öğrenmeleri gerekiyor.

Tezfly Bilet Karşılaştırma İmkanı

Tezfly uçak yolculuk imkanı sayesinde insanların otobüs bileti alarak uzun saatler süren sıkıcı yolcular yapmasının önüne geçiyor. Yüzlerce havayolu şirketi ile anlaşmalı olduğu için kişilere uçak bileti karşılaştırması yapma imkanı sunuyor. Böylelikle şirketler arasındaki fiyat farkını gören kişiler en ucuz uçak biletini bularak seyahatlerini gerçekleştiriyorlar.

Önerilen İçerik :   Workaway Nedir? Workaway ile Dünyayı Gezmek

Tezfly Popüler Ülkeler

İnsanlar yaz tatillerini veya özel günlerini farklı ülkeler de geçirmeyi isteyebiliyorlar. Gidecekleri şehirler konusunda kararsız kalanlar için popüler ülkeler Tezfly sayfasında paylaşılıyor. Bu sayede uçak bileti alarak insanların hangi ülkeleri tercih ettikleri öğreniliyor.

Popüler ülke ve şehirlere ulaşım için kullanılacak uçak bileti de tarih belirlenerek kısa sürede bulunup satın alınabiliyor. Popüler ülke ve şehirler için bilet alan kişilere uçaktan indikten sonra ulaşım için gerekli ipuçları da web sayfasında veriliyor. Böylelikle tatile gelen kişilerin ulaşım konusunda sıkıntı yaşamalarının önüne geçiliyor.

Tezfly Mobil Uygulaması

Ucuz fiyatlı uçak bileti bulmak isteyenlerin web sitesi yerine Tezfly mobil uygulamasını kullanmaları mümkün oluyor. Uygulama hem App Store hem Play Store üzerinden edinilebiliyor. Uygulamayı indiren kişiler seyahat rotası belirleyerek ihtiyaç duydukları bilete kolayca ulaşabiliyorlar.

Şubat 22, 2024

Güç  Kaynağı

Ocak 29, 2024

İnşaat

YORUMLAR