Silinen Instagram Hesabını Kurtarma

İnsanların yanlışlıkla veya bilerek Instagram hesaplarını sildiği durumlar vardır. Devre dışı bırakma geçici bir süreç olsa da, silme genellikle kalıcı bir süreçtir. Bu nedenle, birçok insan platformda paylaştığı tüm verilerini ve gönderilerini kaybetmekten korkuyor. Bununla birlikte, bir Instagram hesabının silinmesi endişelenecek bir şey değildir. Bu yazımızda, instagram hesabım kapatıldı nasıl kurtarılacağına bir göz atacağız.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Silinen Instagram Hesabını Kurtarmak Mümkün Mü?

Birçok blog ve makale ve hatta Instagram politikaları, bir kez silindikten sonra bir Instagram hesabını geri getirmenin imkansız olduğunu belirtir. Ancak bazı durumlarda silinen bir Instagram hesabını kurtarmak ve geri yüklemek mümkündür. Lütfen Instagram hesabınızı geri almanın bir sonraki bölümündeki yollara göz atın.

Silinen Instagram Hesabı Nasıl Kurtarılır?

Artık bunu yapmanın mümkün olduğunu bildiğimize göre, silinen bir Instagram hesabını kurtarmanın bazı yolları burada. Farklı yollar Facebook, e-posta, destek talep etme vb.

Silinen Instagram Hesabınızı Facebook ile Kurtarın

Facebook kullanarak instagram kapanan hesap açma hakkında bilgileri öğrenerek başlayacağız. Ancak bunu yapmadan önce Instagram’ınızı Facebook hesabınızla zaten senkronize ettiğinizden emin olun. Facebook’u kullanarak Instagram hesabınızı geri yüklemek için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

  1. Cihazınızda Instagram uygulamasını başlatın.
  2. Facebook ile Giriş Yap seçeneğine tıklayın.
  3. Bir sonraki ekranda, Facebook kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak giriş yapın.
  4. Ardından, yeni şifrenizi girin ve Sıfırla düğmesine tıklayın.
  5. Şimdi, yeni kimlik bilgilerini kullanarak Instagram hesabınızı geri yükleyin.

Silinen Instagram Hesabınızı E-posta Hesabı ile Kurtarın

Instagram hesabınızı Facebook hesabınızla senkronize etmediyseniz veya bir Facebook profiliniz yoksa, e-postanızı kullanarak her zaman Instagram hesabınızı geri yükleyebilirsiniz. İzlenecek adımlar şunlardır:

  1. Instagram’a gidin ve kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Kullanıcı adınızı hatırlamıyorsanız, Instagram hesabınızı oluşturmak için kullandığınız e-posta adresini girin.
  2. Instagram daha sonra kimlik doğrulama için e-posta adresinize bir onay bağlantısı gönderecektir.
  3. Erişmeye çalıştığınız kişinin Instagram hesabınız olduğunu onaylamak için onay bağlantısına tıklayın.
  4. Onay alındıktan sonra Instagram hesabınız geri yüklenecektir. Tüm süreç birkaç saniye içinde tamamlanacaktır.
Önerilen İçerik :   Saç Ektirme Nedir, Nasıl Yapılır?

Instagram hesabınızı kurtarmak hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Pektaş Medya sizlere yardımcı olabilir. https://www.pektasmedya.com/instagram-kapanan-hesap-acma/ linkine girdiğinizde açılacak sayfada Instagram kapanan hesap açma hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Şubat 22, 2024

Güç  Kaynağı

Ocak 29, 2024

İnşaat

YORUMLAR