Vakıf Katılım ‘Masrafsız Bankacılık’ ile ücretsiz işlemler

Bankacılık sisteminde müşterilerin en çok dikkat ettiği konuların başında ‘ücretsiz işlemler’ ve ‘daha az masraflı uygulamalar’ yer alıyor.

İşlemlerini zamanında ve en pratik şekilde gerçekleştirmeyi isteyen müşteriler aynı zamanda kendilerine sunulan avantajlı önerilere de daha sıcak yaklaşıyor.

Şikayetlere en uygun çözüm

Memnuniyet odaklı müşteri hizmetine ağırlık veren sektörlerin başında yer alan bankacılık, aynı zamanda müşteri şikayetlerinin en çok görüldüğü sektörler arasında yer alıyor.

’Zaman, masraf ve ilgi’ yönünden kendini geliştirmeye odaklanan şirketler de bu beklentiye en uygun çözümü sunmanın gayretinde.

Müşteri için zaman kaybetmemek, iyi bir hizmet alabilmek, kendisine ilgili gösterildiğini hissedebilmek, tüm bunların yanında masrafsız işlem yapabilmek de vazgeçilmez bir talep olarak ortada.

Bu durumu göz ardı etmek istemeyen bankalar da son yıllarda devreye aldıkları uygulamalarla müşterilerin beklentilerine çözüm buldular.

Söz konusu uygulamalardan biri ve önceliklisi ise ‘Masrafsız bankacılık.’

 

Ücretsiz işlemler ön plana çıkıyor

Vakıf Katılım ‘Masrafsız bankacılık’ hizmetiyle dijital kanallarında birçok işlemi müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor. Şubeye gitmeden görüntülü görüşme ile Vakıf Katılımlı olan müşteriler İnternet Şube ve Mobil Şube’den yaptıkları işlemlerde avantajlarla karşılaşıyor.

Ayrıca 20 binden fazla kamu bankası ve PTT ATM‘sinden yapılan işlemler de ücretsiz sunuluyor.

Vakıf Katılım‘ın dijital kanallarında havale, EFT ve FAST gibi birçok bankacılık işleminin yanı sıra QR kod ile ATM’lerden para çekmek ve yatırmak da ücretsiz.

Vakıf Katılım Mobil Şube’yi indirerek, şubeye gitmeksizin, istediğiniz yerden görüntülü görüşmeyle müşteri temsilcisine bağlanarak müşteri olmanız mümkün.

 

Avantajlar dünyasına kapı aralıyor

Vakıf Katılım‘da görüntülü görüşmeyle hesap açabilmek için yeni T.C. kimlik kartına sahip olmanın yanı sıra 18 yaşını doldurmuş ve Türkiye’de ikamet ediyor olmak yeterli.

Önerilen İçerik :   Üniversite Okumak Mı Kendini Geliştirmek Mi? Üniversite Mi Ticaret Mi?

Uygulama marketinden Vakıf Katılım Mobil Şube’yi indirip, müşteri ol butonuna tıkladıktan sonra bankanın avantajlar dünyasına girilmiş olunuyor.

Görüntülü görüşmeyle müşteri olanlara özel TL, USD ve EUR katılma hesapları için kâr paylaşım, hisse senedi işlemleri için ise komisyon avantajı sunuluyor.

 

 

 

Şubat 22, 2024

Güç  Kaynağı

Ocak 29, 2024

İnşaat

YORUMLAR